O nas

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nasz nowy katalog przygotowany specjalnie dla grup przedszkolnych i szkolnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na którą składają się: wycieczki szkolne, warsztatowe,  ''zielone i białe szkoły'' oraz kolonie letnie i zimowiska. Programy naszych imprez zostały opracowane  przez doświadczony zespół specjalistów ds. turystyki, których wspierali pedagodzy szkolni. Naszym głównym celem jest połączenie rekreacji i wypoczynku z edukacją. Staramy się realizować go jak najlepiej, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapewniamy naszym młodym Turystom nie tylko wypoczynek w ciekawych miejscach oraz bogaty program turystyczny, ale przede wszystkim wspaniałą atmosferę i niezapomniane wspomnienia !!!

Od tego roku rozpoczynamy akcję pt. „Na lekcje w terenie szkolną ławkę zamienię”, która ma na celu zachęcenie uczniów do zdobywania wiedzy o otaczającym ich świecie poprzez odkrywanie, działanie i dobrą zabawę. W związku z tym zapraszamy do zbierania pieczątek w „Paszporcie Podróżnika” i odbieranie nagród rzeczowych dla klasy.

Ponadto z każdej wycieczki utworzony zostanie album pamiątkowy w postaci prezentacji multimedialnej i przekazany wychowawcy klasy.

Każda oferta może być zmodyfikowany na życzenie Klienta tak, aby spełniała jego wymogi finansowe bądź też dotyczące programu imprezy.

Biuro posiada Zezwolenie nr Z/3/2019 wydane przez Wojewodę Małopolskiego w 2009 roku oraz Gwarancję Ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Organizatorów i Pośredników
w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów do skorzystania z naszej oferty,
ktora znajduje się z zakladce KATALOG.

                                                                                                                                                                          właściciel biura

Roksana Marczyk-Bekas